O NASBADANIA STÓP PRODUKTYWAŻNE WYDARZENIAPRODUCENCIKONTAKTSKLEP INTERNETOWY
O nas
KRASNAL to obuwie dziecięce tylko polskich producentów, a doświadczenie to już kilkanaście lat. Nasz personel to m.in. fizjoterapeuci, podolodzy i specjaliści posiadający kwalifikacje w zakresie badań postawy ciała i oceny kończyn dolnych oraz prawidłowego doboru obuwia i wkładek ortopedycznych.

Instytut Przemysłu Skórzanego w Łodzi oddział w Krakowie (nadający m.in. znak ZDROWA STOPA) wyróżnił naszą firmę za działania w zakresie profilaktyki deformacji stóp dzieci oraz propagowanie idei ZDROWA STOPA
Jest to dla nas szczególne wyróżnienie, za które dziękujemy!!!

Obuwie dostępne w Krasnalu wykonane jest z wysokiej jakości skór naturalnych, spełnia najwyższe normy, a nasz zespół zadba, aby było prawidłowo dobrane i zapewniło prawidłowy rozwój stopy dziecka.

Posiadamy w ofercie szeroki wybór kapci i trampek m.in. renomowanej firmy Befado. Znajdziecie u nas również obuwie na każdą okazję i porę roku, kalosze, baletki, obuwie wizytowe, komunijne, klapki basenowe…

Dużą część naszej oferty stanowi obuwie profilaktyczno – ortopedyczne, które jest zalecane dzieciom nie tylko ze zdiagnozowaną dysfunkcją, ale także zdrowym jako najlepsza forma profilaktyki. Nasz personel dobierze najbardziej właściwe obuwie spośród sporej ilości.

Zapraszamy na badania stóp dzieci oraz postawy ciała. Badanie przeprowadza specjalista na podoskopie lub nowoczesnej platformie komputerowej, ocenia stopy, kolana i jeśli to konieczne całą postawę ciała. Do dyspozycji posiadamy gotowe wkładki ortopedyczne oraz wykonujemy wkładki indywidualne dla danej stopy, bo każda stópka ma inne potrzeby.

Na badanie możecie się umówić w sklepie lub  dzwoniąc do nas pod numer telefonu 530 786 161.

Wykonujemy wkładki dla dzieci, dorosłych i sportowców.

Rozmiary od 18 do 38. Najwyższa jakość i fachowa obsługa w zakresie doboru obuwia i wkładek. Dla stałych klientów rabaty.


DUŻY WYBÓR – DOBRE CENYOBUWIE ATESTOWANE


Stopa dziecka jest bardzo delikatna i szczególnie podatna na wpływy różnych czynników zewnętrznych, między innymi obuwia. Dlatego powinniśmy dbać o stopy naszych pociech od pierwszej chwili ich życia, zakładając dziecku obuwie, które zapewnia prawidłowy rozwój i funkcjonowanie stopy. Najmniejsza nieprawidłowość w budowie stopy może często prowadzić do chorobliwych zmian w stawach kolanowych, biodrowych oraz w samym kręgosłupie.

Znak ZDROWA STOPA jest wyróżnikiem dobrego obuwia, zabezpieczającego prawidłowy rozwój i funkcjonowanie stopy dziecka. Obuwie oznaczone znakiem „Zdrowa Stopa” jest wykonane prawidłowo pod względem konstrukcyjnym, technologicznym i materiałowym oraz estetycznie wykonane. Znak ZDROWA STOPA przyznawany jest obuwiu dla dzieci do lat 15.Prawo stosowania znaku ZDROWA STOPA przyznaje Komisja Specjalistów ds. Obuwia Dziecięcego działająca przy IPS Oddział w Krakowie potwierdzając swoją decyzję świadectwem. Oceny obuwia dokonuje ortopeda, antropolog, konstruktor obuwia, technolog i materiałoznawca. O przyznanie znaku mogą ubiegać się producenci obuwia oraz importerzy.
Dla rodziców stanowi informację, że obuwie z tym znakiem jest najlepsze dla ich dziecka!

 

DBAMY O DZIEICĘCE STÓPKI już od 2004 roku kiedy to powstał nasz pierwszy sklep pod nazwą Centrum Obuwia Dziecięcego KRASNAL w Toruniu. Od samego początku naszym priorytetem było oferowanie zdrowych, wysokiej jakości bucików wyłącznie polskich producentów spełniających najwyższe normy, aby były dopasowane do kształtującej się stópki. Wielką satysfakcję daje nam pewność i świadomość, że polecamy produkty najwyższej jakości, dobrane zgodnie ze sztuką przez profesjonalnie przeszkolony i wykształcony personel.

 

W naszych sklepach możecie Państwo liczyć na fachowe doradztwo, pomiar stopy i dobór właściwych bucików i kapci. Pamiętajcie, że w Krasnalu możecie również zbadać stopy Waszych pociech.

 
O nasBadania stóp ProduktyWażne wydarzeniaProducenciKontaktsklep internetowy
Obuwie dla dzieci Bydgoszcz | 2016 krasnalbydgoszcz.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone | All Rights Reserved
Created By DIGITALSKY