O NASBADANIA STÓP PRODUKTYWAŻNE WYDARZENIAPRODUCENCIKONTAKTSKLEP INTERNETOWY
Badania stópW Centrum Obuwia Dziecięcego KRASNAL nieustannie dążymy do podnoszenia jakości i poszerzenia spektrum naszych usług.

W naszej ofercie posiadamy możliwość przeprowadzenia badania orto-podologicznego stóp oraz fizjioterapeutycznego postawy ciała, a także zaopatrzenia w gotowe i indywidualne wkładki ortopedyczne w sklepach KRASNAL na terenie Bydgoszczy i Torunia.

Badanie przeprowadza doświadczony fizjoterapeuta/podolog przy użyciu platformy tensometrycznej z profesjonalnym oprogramowaniem komputerowym lub podoskopu. Na podstawie badania statycznego, dynamicznego, wywiadu ocenia stan stóp, kolan lub całej postawy ciała. Jeśli to niezbędne wykonujemy wkładki ortopedyczne metodą termoplastyczną lub polecamy gotowe w zależności od potrzeb. Posiadamy szeroki wybór obuwia przystosowanego do wkładek ortopedycznych, a niektóre modele możemy jeszcze modyfikować, aby osiągnąć najlepszy efekt terapeutyczny. Wkładki wykonujemy dla dzieci, osób dorosłych oraz sportowców.

Wspomniana platforma to jedno z nowocześniejszych urządzeń dostępnych na rynku, którym możemy zmierzyć reakcję sił nacisku na podłoże, linię chodu, poszczególne jego fazy, przeciążone miejsca w stopie, a także przeprowadzać badanie biomechaniczne, postawy ciała (videografia), równowagi i wiele innych parametrów. Wyniki badań wykorzystujemy m.in. do projektowania indywidualnych wkładek ortopedycznych oraz doboru odpowiedniego obuwia.   


                          

                                        Stopa dziecka z dysfunkcją nie zawsze potrzebuje wkładkę ortopedyczną, w niektórych przypadkach odpowiednie ćwiczenia rehabilitacyjne oraz znajomość podstawowych zasad może przeciwdziałać pogłębianiu wady lub prowadzić do jej usunięcia. Ważna jest fachowa diagnoza i indywidualne podejście do każdej stopy.

 

W KRASNALU macie możliwość skorzystać z profesjonalnej diagnozy (niezobowiązującej do żadnego zakupu), uzyskacie profesjonalna poradę fizjoterapeuty lub podologa. Pomożemy dobrać odpowiednie atestowane obuwie i kapcie, obuwie ortopedyczne, podpowiemy jak dbać o stopy, polecimy ćwiczenia.

 

 

BUDOWA PRZYKŁADOWEJ WKŁADKI ORTOPEDYCZNEJ 

Opis: http://ogloszenia.ststatic.pl/1/1693/l-zdjecie3.jpg

Wkładki korytkowe stosowane głównie w leczeniu stóp płasko - koślawych oraz kolan koślawych. Wysokie koryto wkładki wspomaga korekcję koślawości kolan stóp. Podnoszą komfort chodzenia oraz zmniejszają dolegliwości bólowe stóp. Przeznaczone dla dzieci i młodzieży.

 


 
Wielokrotnie mamy potwierdzenie, że nasze fachowe doradztwo, usługi i produkty, cieszą się dużym zainteresowaniem i docenią je dzieci i ich rodzice lub opiekunowie.

 Umówienie terminu badania w sklepach lub telefonicznie: 530 786 161Zapraszamy do naszych sklepów, gdzie otrzymacie wszystkie informacje na temat badań, wkładek ortopedycznych oraz obuwia ortopedycznego:

                                                                                                                               


BYDGOSZCZ:
ul. Magnuszewska 8 (pawilon)
tel. 530 786 161
e-mail: 
sklep@krasnalbydgoszcz.pl

BYDGOSZCZ:
ul. Jagiellońska 10                                                                                        
tel. 730 740 189
e-mail:
jagiellonska@krasnalbydgoszcz.pl

TORUŃ:
ul. Szosa Lubicka 168E (w pasażu)                                                                                         
tel. 889-369-515
e-mail:
lubicka@krasnaltorun.pl

TORUŃ:
ul. Broniewskiego 19 (żółty budynek)
tel. 792 011 023
e-mail:
broniewskiego@krasnaltorun.pl


Sklepy internetowe:

 

www.e-butydladzieci.pl

www.krasnalorto.pl

facebook:
https://www.facebook.com/KRASNALTORUN
                              

DBAMY O DZIECIĘCE STÓPKI

 

 
O nasBadania stóp ProduktyWażne wydarzeniaProducenciKontaktsklep internetowy
Obuwie dla dzieci Bydgoszcz | 2016 krasnalbydgoszcz.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone | All Rights Reserved
Created By DIGITALSKY